PKS w Wołowie Sp. z o.o. informuje, że od 26.06.2017r. /w okresie letnich wakacji szkolnych w dni robocze będą kursowały n/w autobusy:
Wołów
5.55 Lubiąż – Mojęcice – Wołów
7.00 Wińsko – Baszyn – Wołów
15.30 Wołów – Baszyn – Wińsko
15.40 Wołów – Mojęcice – Lubiąż
Wrocław N/O
6.20 Milicz przez Trzebnicę Sułów
6.30 Trzebnica przez Wisznię Małą
6.45 Trzebnica przez Wisznię Małą
8.20 Milicz przez Trzebnicę Skoroszów
9.25 Milicz przez Trzebnicę Sułów
10.55 Poznań przez Trzebnice Milicz
11.40 Trzebnica przez Wisznię Małą
12.10 Milicz przez Trzebnicę Skoroszów
13.00 Trzebnica przez Wisznie Małą
13.30 Trzebnica przez Wisznię Małą
14.10 Milicz przez Trzebnicę Skoroszów
15.00 Sułów przez Trzebnicę
15.30 Milicz przez Trzebnicę Skoroszów
16.15 Trzebnica przez Wisznię Małą
16.45 Trzebnica przez Wisznię Małą
17.15 Krotoszyn przez Trzebnice Milicz
18.00 Trzebnica przez Wisznię Małą
18.20 Milicz przez Trzebnicę Sułów
20.20 Milicz przez Trzebnicę Skoroszów
22.50 Milicz przez Trzebnicę Skoroszów
Milicz
5.05 Wrocław przez Skoroszów Trzebnicę
6.00 Wrocław przez Skoroszów Trzebnicę
7.35 Wrocław przez Skoroszów Trzebnicę
7.55 Wrocław przez Sułów Trzebnicę
8.30 Wrocław przez Skoroszów Trzebnicę
9.55 Wrocław przez Skoroszów Trzebnicę
11.45 Wrocław przez Skoroszów Trzebnicę
12.15 Poznań przez Krotoszyn Jarocin
13.30 Krotoszyn przez Cieszków
13.30 Wrocław przez Skoroszów Trzebnicę
14.35 Wrocław przez Skoroszów Trzebnicę
15.35 Bartniki przez Czatkowice
17.10 Wrocław przez Skoroszów Trzebnicę
18.40 Krotoszyn przez Cieszków
20.00 Wrocław przez Sułów Trzebnicę
Trzebnica
5.00 Wrocław Centralny
5.30 Wrocław N/O
5.50 Wrocław Centralny
6.00 Wrocław N/O
6.30 Oborniki Śląskie
6.45 Wrocław Centralny
7.00 Milicz przez Sułów
7.15 Oborniki Śląskie
8.05 Wrocław N/O
8.30 Wrocław Centralny
8.30 Złotów przez Kałowice Czeszów
8.45 Wrocław Centralny
9.00 Milicz przez Skoroszów
9.15 Wrocław Centralny
10.05 Milicz przez Sułów
10.20 Wrocław N/O
10.30 Skoroszów
10.45 Wrocław Centralny
10.50 Prusice
10.55 Oborniki Śląskie
11.30 Poznań przez Milicz
11.40 Wrocław N/O
11.50 Oborniki Śląskie
12.30 Złotów przez Kuźniczysko Czeszów
12.30 Oborniki Śląskie
12.35 Wrocław Centralny
12.45 Milicz przez Skoroszów
13.30 Skoroszów
14.05 Wrocław N/O
14.20 Wrocław Centralny
14.45 Milicz przez Skoroszów
15.25 Wrocław Centralny
15.30 Prusice
15.35 Sułów
15.35 Oborniki Śląskie
15.40 Złotów przez Zawonię Czeszów
16.00 Wrocław N/O
16.05 Milicz przez Skoroszów
17.10 Wrocław N/O
17.50 Krotoszyn przez Milicz
17.55 Wrocław Centralny
18.55 Milicz przez Sułów
20.50 Wrocław Centralny
21.00 Milicz przez Skoroszów
23.25 Milicz przez Skoroszów
/w soboty i niedziele komunikacja autobusowa kursuje zgodnie z oznaczeniami/
ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY